Teslimat Şartları

TESLİMAT VE KARGO PROSEDÜRÜ Nasıldır?

www.moyayapimarket.com’dan vermiş olduğunuz siparişlerinizin tümü kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Kargonuz En geç 5 İş günü içerisinde kargoya verilir. Sipariş durumunuz hakkında bilgi almak için hesap bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz. Ürününüzün kargoya verilip verilmediği hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp destek hattımız ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kargoya verilen ürünlerde sistem otomatik olarak kargo takip numarası gönderir. Bazı durumlarda ürün kargoya verildikten sonra sisteme hemen takip numarası düşmemektedir. Kargonun sisteme işlenmesi için 1 iş gününe ihtiyaç vardır. Bu süre içerisinde takip numarası kargo çalışanları tarafından sistemlerine işlenir ardından tekrar takip numaranızın gönderildiği bir mail alırsınız.

www.moyayapimarket.com'un satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, müşterilerimize ulaştırılmak herhangi bir paketleme tekrar açılma söz konusu olmadan üretici firmadan nasıl alındıysa aynı şekilde sizlere iletilmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderiminin yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle sitemizde satışa sunulan ürünlerde taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip bir sıkıntıda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz hasarlı ürünün fotoğrafını bizlere iletmeniz yeterlidir.

 

Kargo paketini teslim alırken yapmam gereken nedir?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka ürün içerisini kontrol etmek isteyin ve faturanızda olan tüm ürünlerin gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Eksik aldığınız ürünü hemen kargo çalışanına belirtip tutanak tutmalı, almadığınız ürünü tutanakta belirtmelisiniz. Ardından diğer ürünleri teslim alıp tutanağınızı da müşteri hizmetleri departmanımıza bildirmelisiniz. Aldığınız paketlerde herhangi bir hasar varsa(kutuda yırtılma, ıslak fazla zedelenme vb.) hemen hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturası ile birlikte yapılmaktadır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içerisinde size gönderilir. Ayrıca bu fatura üzerinde adres bilgilerinizde olduğu için muhakkak fatura kutu üzerindeki cebe yerleştirilmiştir.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmezse hemen kargo yetkilisine söyleyip, ısrarla isteyiniz. Eğer faturanız, siparişinizle birlikte teslim edilmezse bizimle iletişime geçiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et